Правоохоронці повідомили про підозру директору ліцею в селі Оноківці Ужгородського району, який, за даними слідства, понад рік незаконно нараховував заробітну плату працівнику, що фактично не виконував своїх посадових обов’язків. Керівник навчального закладу також є депутатом сільської ради.
Про це інформує Закарпатська обласна прокуратура.
За інформацією Ужгородської окружної прокуратури, наприкінці 2024 року директор призначив на посаду асистента вихователя групи продовженого дня особу, яка не виходила на роботу та не виконувала службових обов’язків. Попри це, щомісяця він підписував табелі обліку робочого часу із відмітками про нібито відпрацьовані години, що стало підставою для нарахування заробітної плати.

Дії посадовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану, та службове підроблення.
У межах досудового розслідування директора відсторонили від виконання службових обов’язків.
Розслідування здійснюють слідчі відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції. Оперативний супровід забезпечує Управління СБУ в Закарпатській області.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼