На Рахівщині гірські рятувальники допомогли травмованому 19-річному туристу під час сходження на гору Близниця з боку села Кваси.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Під час маршруту мешканець міста Яготин Київської області пошкодив ногу та не зміг продовжити рух через складний гірський рельєф. Чоловік зумів самостійно передати рятувальникам свої координати.

На місце вирушила пошуково-рятувальна група ДСНС із села Кваси на квадроциклі. Приблизно за півтори години фахівці дісталися постраждалого.
Фельдшер оглянув хлопця, наклав іммобілізаційну шину та надав знеболювальну допомогу. Після цього рятувальники супроводили його до села Кваси, де передали бригаді екстреної медичної допомоги.
Рятувальники наголошують на важливості обережності під час гірських походів, а також радять заздалегідь планувати маршрути та дбати про безпеку під час відпочинку в горах.
Підписуйтеся на “Банош” медіа Закарпаття: Instagram | Telegram










Залиште коментар
Розгорнути ▼