За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури директору одного з комунальних підприємств, який також є чинним депутатом Ужгородської міської ради, повідомили про нову підозру у справі щодо незаконного заробітку на вторинній сировині, вилученій із міського полігону твердих побутових відходів.
Про це інформує Закарпатська обласна прокуратура.
За версією слідства, посадовець організував умови для функціонування схеми та забезпечував її безперебійну роботу. Пластик, макулатуру та поліетилен, відібрані на полігоні, реалізовували через комерційні структури, а частину прибутку передавали посадовцю.
Під час подальшого розслідування правоохоронці встановили, що депутат отримав 384 тисячі гривень неправомірної вигоди за сприяння такій діяльності.
У зв’язку з цим, окрім раніше оголошеної підозри у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, йому додатково інкримінують одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі (ч. 2 ст. 364 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
Також у провадженні фігурують засновниця фірми та керівник товариства, яких підозрюють у пособництві у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364 КК України).
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼