Через аномальну спеку на Закарпатті значно зросла кількість звернень до екстреної медичної допомоги. За інформацією Закарпатського центру екстреної медичної допомоги, протягом останніх двох днів бригади здійснили понад 50 виїздів на виклики, пов’язані з тепловими ударами, перегріванням організму та втратою свідомості.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
Наразі температура повітря в області сягає 36–37°C, тому медики закликають жителів бути особливо уважними до свого самопочуття та не ігнорувати небезпечні симптоми.
Фахівці рекомендують регулярно пити воду, навіть за відсутності відчуття спраги, уникати перебування під відкритим сонцем у найспекотніші години — з 11:00 до 16:00, а також носити легкий світлий одяг, головний убір і обмежити фізичні навантаження на спеці.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼