В Ужгороді вручили «медичний Оскар»: серед переможців — центр «Сім’я» та лікар із Мукачева

В Ужгороді відбулося нагородження переможців регіонального етапу престижної відзнаки «Орден Святого Пантелеймона», яку часто називають «медичним Оскаром».

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
Переможцем у номінації «Фортеця здоров’я» стало КНП «Медичний центр “Сім’я”». Заклад відзначили за значний внесок у розвиток системи охорони здоров’я та надання якісної медичної допомоги.
У номінації «Новатор року» нагороду отримав лікар-ортопед-травматолог із Мукачева Юрій Дем’ян. Його відзначили за професійні досягнення та впровадження сучасних медичних підходів.
Під час урочистостей учасники також вшанували пам’ять військових медиків, які загинули, рятуючи життя українців. Церемонія нагородження пройшла на базі факультету післядипломної освіти Ужгородського національного університету.