Сьогодні близько 12:40 на вулиці Довженка в Ужгороді водій автомобіля Volkswagen Passat (державний номер АО4683НС) припаркував транспортний засіб у зоні дії дорожнього знака «Зупинку та стоянку заборонено».
Про це повідомив Віталій Глагола на своєму ТГ каналі
Працівник управління контролю за благоустроєм та правилами дорожнього руху Ужгородської міської ради зафіксував порушення та виніс постанову про накладення адміністративного штрафу в розмірі 170 гривень.

За наявною інформацією, за кермом перебував Арнольд Ондо, 1971 року народження, житель села Малі Геївці.
Після отримання постанови чоловік, за словами очевидців, почав поводитися агресивно, вимагав скасувати штраф та висловлювався на адресу інспектора грубою нецензурною лайкою.
За попередньою інформацією, словесний конфлікт переріс у фізичне протистояння — водій двічі вдарив кулаком працівника управління, який перебував під час виконання службових обов’язків.
На місце події викликали поліцію. Правоохоронці задокументували інцидент. Наразі обставини події встановлюються. У разі підтвердження фактів чоловікові може загрожувати відповідальність не лише за порушення правил паркування, а й за застосування насильства щодо посадової особи під час виконання нею службових обов’язків.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼