В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром

В Ужгороді відбулося прощання із 39-річним захисником України, солдатом Валерієм Мадяром, який загинув під час проходження військової служби.

Про це повідомляє Ужгородська міська рада. 

Валерій Мадяр народився 13 червня 1987 року в Ужгороді. Навчався в Лінгвістичній гімназії імені Тараса Шевченка, а згодом здобув освіту у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. Працював в Ощадбанку, де обіймав посаду старшого ревізора, а після звільнення займався власною справою.

У січні 2026 року чоловік добровільно вступив до лав Збройних сил України. Він служив стрільцем групи охорони та патрульно-постової служби взводу охорони і патрульно-постової служби роти Військової служби правопорядку Ужгородського зонального відділу. Після завершення базової загальновійськової підготовки був направлений для подальшої служби до Слов’янська, де 18 червня 2026 року його життя обірвалося.

Рідні та близькі згадують Валерія як добру, щиру, життєрадісну людину, яка завжди була готова прийти на допомогу.

Чин похорону відбувся на набережній Незалежності. Віддати останню шану воїну прийшли рідні, друзі, побратими, колеги, сусіди, міський голова Богдан Андріїв та жителі міста.

Під час церемонії від імені Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського родині передали пам’ятний лист як знак глибокої вдячності за жертовне служіння захисника.

Валерія Мадяра поховали з усіма військовими почестями на кладовищі «Барвінок». У полеглого воїна залишилися дружина, батьки, молодший брат і бабуся.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток