В Іршавській громаді відбувся черговий День донора для потреб Збройних сил України. Під час акції кров здали 45 людей, ще трьом охочим відмовили через медичні протипоказання.
Про це повідомила на Facebook-сторінці Іршавська міська рада
Загалом вдалося заготовити 19,7 літра донорської крові. Забір проводили фахівці Закарпатської обласної станції переливання крові, які працювали на базі відділення переливання крові Іршавської міської лікарні.
Організатори зазначають, що акція проводиться щомісяця, однак цього разу вдалося залучити рекордну за останній рік кількість донорів. До здачі крові долучилися педагоги, медики, військовослужбовці, поліцейські, підприємці, працівники різних установ та постійні донори громади.
У міськраді наголошують, що потреба в донорській крові залишається постійною, тому подібні акції проводитимуть і надалі.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼