У Закарпатському ОТЦК та СП нагадують абітурієнтам про необхідність наявності військово-облікового документа під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.
Документ в електронній формі доступний у застосунку «Резерв+» після постановки на військовий облік.
У ТЦК наголошують, що взяття на облік не є призовом, а лише організаційною процедурою для формування облікових даних.
Юнаки, яким у 2026 році виповнюється 17 років, повинні стати на військовий облік у період з 1 січня по 31 липня. Це можна зробити онлайн через «Резерв+» або особисто у районному ТЦК.
У разі відсутності документа в застосунку його можна отримати безпосередньо в ТЦК та СП, подавши необхідний пакет документів.
Також визначено перелік поважних причин, які можуть пояснювати затримку постановки на облік, зокрема хвороба, перебування на окупованих територіях або в зоні бойових дій.
Підписуйтеся на “Банош” медіа Закарпаття: Instagram | Telegram










Залиште коментар
Розгорнути ▼