У Лікарні Святого Мартина в Мукачеві за минулий тиждень народилося 26 немовлят — 13 дівчаток та 13 хлопчиків. Серед новонароджених є одна двійня.
Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
За інформацією медзакладу, серед породіль 4 жінки з Мукачева, 11 — із Мукачівського району, ще 10 — з інших міст і районів.
У лікарні привітали щасливих батьків із поповненням у родинах та побажали малюкам міцного здоров’я, щасливого дитинства і мирного неба над головою.
Нагадаємо, пологове відділення Лікарні Святого Мартина продовжує надавати медичну допомогу майбутнім мамам та новонародженим мешканцям громади й області.










Залиште коментар
Розгорнути ▼