У Лікарні святого Мартина освоїли сучасне обладнання для реабілітації. Відео

Фахівці Лікарні святого Мартина пройшли навчання з використання новітнього реабілітаційного обладнання, яке медзаклад отримав у межах проєкту «Реабілітація для України» за підтримки Франції та Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

Під час навчання спеціалісти опанували роботу з інноваційними системами для відновлення рухових функцій верхніх і нижніх кінцівок, а також сучасними технологіями самореабілітації.

У лікарні зазначають, що нове обладнання та набуті знання дозволять підвищити якість реабілітаційної допомоги, сприятимуть швидшому відновленню пацієнтів і наблизять послуги закладу до європейських стандартів.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток