У Хусті пройшов урочистий захід з нагоди 30-річчя Конституції України

У Хусті біля Краєзнавчого музею відбувся патріотичний захід «30 років Конституції України: єдність заради майбутнього», присвячений річниці ухвалення Основного Закону держави.

Про це повідомляє Хустська міська рада.

Учасники заходу згадали історичний шлях становлення української державності, а також значення Конституції як основи демократії, гаранта прав і свобод громадян та символу незалежності України.

Особливою частиною події стало виконання Державного Гімну України у виконанні Юліанни Липчей. Після цього присутні вшанували пам’ять загиблих Захисників і Захисниць хвилиною мовчання.

Святкову атмосферу доповнили творчі виступи місцевих колективів і виконавців. Прозвучали музичні та хореографічні номери, зокрема пісня «Я Україна», композиція «Цунамія», а також «Заспіваймо пісню за Україну».

Завершився захід спільним виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток