У Берегові підліток потрапив до лікарні після побиття

У Берегові бригада екстреної медичної допомоги виїхала на виклик щодо побиття підлітка. За словами очевидців, під час конфлікту під загрозою могли опинитися й інші діти, які перебували поруч.

Про це повідомляє 103 Закарпаття.

На місце події оперативно прибули медики. У постраждалого виявили травму голови. Після огляду фахівці надали необхідну допомогу, стабілізували стан хлопця та підготували його до транспортування.

Після надання екстреної медичної допомоги підлітка доставили до лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Обставини події з’ясовуються.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток