У Берегові бригада екстреної медичної допомоги виїхала на виклик до жінки, якій раптово стало зле. За попередньою інформацією, швидку допомогу викликав її син.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
Після прибуття медики констатували смерть жінки, яка померла ще до приїзду бригади.
Під час цього ж виклику раптово погіршився стан її сина. У чоловіка сталася раптова зупинка кровообігу. Медики негайно розпочали реанімаційні заходи, однак врятувати його життя не вдалося.
На місці події працювала бригада екстреної медичної допомоги №601 під керівництвом парамедикині Марії Делеган.
Про інцидент повідомили правоохоронців. Причини смерті обох людей встановлюватимуть відповідні служби.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼