У Берегові бригада екстреної медичної допомоги врятувала чоловіка після спроби суїциду.
Про це повідомляє 103 Закарпаття.
Пізно ввечері до оперативно-диспетчерської служби надійшов виклик про спробу самогубства. На місце події оперативно виїхала бригада №600 у складі парамедика Альони Довгінки та екстреного медичного техніка Миколи Геля.
Після прибуття медики виявили чоловіка у важкому стані. Через асфіксію він мав порушення дихання та низький рівень сатурації, що вимагало негайного надання медичної допомоги.
Бригада швидко оцінила стан пацієнта, провела необхідні реанімаційні та стабілізаційні заходи, після чого без зволікань транспортувала його до лікарні для подальшого лікування.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼