На Закарпатті правоохоронці викрили двох жителів Хуста віком 53 та 58 років, яких підозрюють в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон поза офіційними пунктами пропуску.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Закарпатській області.
За даними слідства, фігуранти готували до незаконного виїзду чергового клієнта. За 13 тисяч доларів США вони обіцяли організувати трансфер зі Львова до Мукачева, поселення в готелі та подальший супровід до кордону з Угорщиною. Перетин державного кордону планувався через мілководну ділянку річки Тиса на території Хустського району.
Одного із підозрюваних затримали одразу після отримання обумовленої суми коштів, іншого — під час поселення клієнта до готелю. Обох чоловіків помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі повідомили затриманим про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб.
Операцію провели співробітники поліції спільно з оперативниками 27 прикордонного загону та працівниками СБУ під процесуальним керівництвом Мукачівської окружної прокуратури. Досудове розслідування триває.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼