У Києві завершився Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії» з греко-римської боротьби, який проходив на призи олімпійського чемпіона Жана Беленюка.
Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
Спортсмени відділення греко-римської боротьби СОК ДЮСШ Мукачева продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли дві нагороди. Золоту медаль у ваговій категорії до 71 кг здобув Роман Іваник, а Андрій Чуйко став срібним призером у ваговій категорії до 48 кг.
Турнір мав статус відбіркового до чемпіонату світу, який відбудеться в Баку (Азербайджан). Завдяки перемозі Роман Іваник отримав право представляти Україну та Мукачево на світовій першості.

Спортсменів і їхніх наставників — Сергія Молнара, Андрія Воробка та Олександра Мельничка — привітали з успішним виступом і побажали нових спортивних досягнень та вдалих стартів на міжнародній арені.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼