Під Говерлою ветерани та волонтери впорядкували маршрут і оновили позначки

Ветеранський кемп під Говерлою став не лише простором відпочинку для захисників, а й майданчиком для корисних справ у горах.

Про це повідомляють на своїй сторінці у фейсбук Волонтерські мандрівки.

За кілька днів ветерани разом із волонтерами оновили фарбу на центральній стелі на вершині Говерли після зимового сезону. Орнаменти планують відновити найближчим часом.

Також учасники кемпу розчистили південний траверс гори від заростей жерепу та гілок, завдяки чому маршрут став зручнішим для проходження за будь-якої погоди.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток