У Берегові бригада екстреної медичної допомоги надала допомогу 80-річному чоловікові, який отримав серйозну травму після падіння у власній оселі.
Про це повідомляє 103 Закарпаття.
Унаслідок падіння пенсіонер зламав стегнову кістку. На виклик виїхала бригада №600 у складі лікаря Ганни Басараби, парамедика Богларки Лончак та екстреного медичного техніка Атіли Барти.
Після огляду та надання необхідної медичної допомоги пацієнта обережно транспортували з третього поверху та доставили до медичного закладу для подальшого лікування.
Медики наголошують, що падіння у людей похилого віку часто призводять до важких травм. Щоб зменшити ризик таких випадків, варто подбати про безпечні умови вдома: прибрати слизькі килими, забезпечити достатнє освітлення та, за можливості, встановити поручні у ванній кімнаті й на сходах.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼