В Ужгородському районі медики екстреної допомоги надали допомогу 8-річній дитині, яку, за попередньою інформацією, вкусила змія.
Про це повідомляє 103 Закарпаття.
Інцидент стався на городі біля місця проживання. У дитини виявили укушену рану лівої стопи та скарги, характерні після укусу.
На виклик виїжджала бригада екстреної медичної допомоги №304 під керівництвом лікаря Сергія Приходька. Після огляду медики надали необхідну допомогу та госпіталізували дитину до Обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.
Фахівці нагадують, що у разі укусу змії не можна розрізати рану, припікати її, висмоктувати отруту або накладати джгут. Постраждалому необхідно обмежити рух, за можливості знерухомити кінцівку та якнайшвидше звернутися за медичною допомогою.
У теплу пору року медики закликають бути особливо обережними на городах, у високій траві, поблизу кущів та водойм, а також нагадують батькам про необхідність пояснювати дітям правила безпечної поведінки при зустрічі зі зміями.
Нагадаємо, 5 червня у Міжгір’ї 74-річну жінку вкусила змія. За попередніми даними, це була карпатська гадюка. Інцидент стався у власному дворі, коли жінка сиділа на стільці.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼