На Закарпатті затримали переправницю та її 18-річного спільника: за перехід до Румунії брали $5 тисяч

Співробітники Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону викрили канал незаконного переправлення людей через державний кордон України.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Під час спільної операції прикордонників, поліцейських та співробітників СБУ «на гарячому» затримали двох жителів Закарпаття – 21-річну жінку та її 18-річного спільника.

За даними правоохоронців, саме молода жінка організувала схему незаконного заробітку. Вона дистанційно координувала дії «клієнта» та забезпечила його прибуття до прикордонної зони. Маршрут до кордону пролягав через місцеве кладовище поблизу села Луг, де фігуранти зустрілися з 26-річним жителем Києва.

Згідно з планом, організаторка мала провести чоловіка до річкової ділянки українсько-румунського кордону, а її спільник – стежити за обстановкою та попереджати про можливу появу прикордонних нарядів.

Правоохоронці затримали обох одразу після передачі 5 тисяч доларів США. Саме за таку суму вони обіцяли киянину безпечне переправлення через річку Тиса до Румунії.

Обох підозрюваних затримали в порядку ст. 208 КПК України. Їм уже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України – незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток