На Закарпатті підрядника підозрюють у заволодінні понад 2,1 млн грн під час ремонту школи

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури директору підрядного підприємства повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами під час капітального ремонту Середнянської школи. За даними слідства, збитки державі перевищили 2,1 млн грн.

Про це інформує Закарпатська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що компанія, яка виграла тендер на проведення ремонтних робіт вартістю понад 21 млн грн, вносила до актів виконаних робіт недостовірні відомості щодо їхніх обсягів. Йдеться про утеплення будівлі, облаштування покрівлі, фасадні роботи та використання будівельних матеріалів.

За версією правоохоронців, директор підприємства підписував документи із завищеними показниками, на підставі яких із бюджету перераховували кошти підряднику.

Будівельно-технічна експертиза встановила, що фактична вартість виконаних робіт становила близько 5,7 млн грн, тоді як в актах було зазначено понад 7,9 млн грн. Таким чином, сума завищення склала понад 2,16 млн грн.

Підозрюваному інкримінують заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток