На Закарпатті бригада екстреної медичної допомоги оперативно надала допомогу чоловікові, який випадково вжив невідому хімічну речовину.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
Під час огляду медики діагностували у пацієнта хімічний опік гортані та стравоходу. Парамедик Віталій Щадей та екстрений медичний технік Іван Герц забезпечили внутрішньовенний доступ, провели інфузійну терапію, після чого терміново госпіталізували постраждалого до Лікарні Святого Мартина.
Медики наголошують: у разі випадкового вживання невідомих хімічних речовин не слід самостійно викликати блювання або намагатися нейтралізувати речовину. Необхідно негайно викликати швидку допомогу за номером 103 та, якщо це можливо, повідомити лікарям назву або склад речовини.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼