На Міжгірщині чоловіка з травмами госпіталізували після ймовірного побиття

На Міжгірщині бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до чоловіка, який, за попередніми даними, зазнав побиття на вулиці.

Про це повідомляє 103 Закарпаття

Коли медики прибули на місце, постраждалий перебував без свідомості, також у нього було зафіксовано значне зниження артеріального тиску.

Після оперативного надання невідкладної допомоги стан чоловіка вдалося стабілізувати — він прийшов до тями.

У потерпілого виявили травми голови, грудної клітки та кінцівок. Його госпіталізували до Міжгірської районної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Про інцидент повідомлено правоохоронні органи. Обставини події з’ясовує поліція.

Медики нагадують: у разі виявлення людини без свідомості або при підозрі на побиття необхідно негайно викликати «103» та поліцію, а до приїзду допомоги контролювати дихання постраждалого і не залишати його самого.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток