Лікарі-офтальмологи Лікарні Святого Мартина Владислава Тихомирова та Ганна Коротун взяли участь у всеукраїнській конференції «Своє дитинство треба бачити – 2026», присвяченій сучасним підходам до діагностики та лікування дитячих захворювань органів зору.
Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
Під час заходу фахівці обговорили новітні методи лікування офтальмологічних патологій у дітей, а також питання профілактики сліпоти серед недоношених немовлят.
Окремий акцент конференції був зроблений на ретинопатії недоношених — одному з найскладніших захворювань у дитячій офтальмології, яке потребує раннього виявлення та своєчасного лікування.
У Лікарні Святого Мартина допомогу дітям із ретинопатією надають від самого народження. Обстеження та лікування маленьких пацієнтів проводять безпосередньо в Перинатальному центрі медзакладу.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼