Культурна візитівка Закарпаття: ансамбль «Джерельця Карпат» святкує 40-річчя

Народний ансамбль танцю «Джерельця Карпат» відзначив 40-річний ювілей. Святковий концерт із цієї нагоди відбувся у Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв. На одній сцені зібралися різні покоління вихованців колективу, шанувальники народного мистецтва та почесні гості.

Про це повідомляє Ужгородська міська рада. 

Із ювілеєм ансамбль привітав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Він подякував засновнику колективу Михайлу Сачку, нинішньому керівнику Еріку Сачку, хореографам, педагогам і всім поколінням вихованців за багаторічну працю, збереження народних традицій та вагомий внесок у розвиток культури Закарпаття.

Ансамбль «Джерельця Карпат» заснував у 1986 році заслужений працівник культури України Михайло Сачко. За чотири десятиліття творчої діяльності колектив став однією з культурних візитівок області, виховав сотні юних танцюристів, здобув численні нагороди та встановив Національний рекорд України з наймасовішого виконання закарпатського народного танцю.

Під час урочистостей колективу побажали нових творчих досягнень, яскравих постановок, успішних виступів на всеукраїнських і міжнародних сценах та подальшого процвітання.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток