У Берегівській громаді День Конституції відзначили разом із вшануванням пам’яті загиблих захисників і мирних жителів, яких забрала війна. На жаль, у громаді війна вже забрала життя 46 військовослужбовців.
Про це повідомляє Берегівська міська рада.


У заході взяли участь представники місцевої влади, правоохоронних органів, ДСНС, Збройних Сил України, прикордонної служби та мешканці громади. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих.

Цей день став нагадуванням, що сила громади — в людях, їхній єдності, взаємній підтримці та щоденній праці задля спільного майбутнього.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼