Російські війська за останні два дні завдали серії ударів по виробничих потужностях НАК «Нафтогаз України» в Полтавській та Харківській областях. Для атак окупанти використали щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні безпілотники.
Про це повідомила НАК «Нафтогаз України».
Внаслідок обстрілів зафіксовано руйнування. Крім того, під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів був пошкоджений вахтовий автобус.
«На щастя, люди не постраждали. Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки системно вжитим заходам безпеки обійшлося без постраждалих серед наших колег», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.










Залиште коментар
Розгорнути ▼