У межах робочої поїздки на Берегівщину заступник голови ОВА Юрій Гузинець спільно з депутаткою обласної ради Юдітою Петеї відвідали заклади освіти у Вилоцькій та Виноградівській громадах.
Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.

Під час візиту перевірили потреби навчальних закладів і передали необхідне обладнання для покращення умов навчання. Зокрема, у школі села Шаланки оновили матеріально-технічну базу: передали шкільні парти та стільці, інтерактивні дошки, покриття для підлоги, меблі та інше обладнання.

Також делегація відвідала заклад дошкільної освіти №2 імені Святої Катерини у селі Фанчиково. Тут відзначають зростання кількості вихованців, через що постає потреба у розширенні приміщень та оновленні матеріальної бази — від побутових речей до ігрових і розвивальних матеріалів.

Озвучені потреби закладу будуть опрацьовані найближчим часом.
За словами Юрія Гузинця, такі виїзди дозволяють краще розуміти ситуацію на місцях і оперативно реагувати на запити громад. «Пряма комунікація з громадами та регулярна робота на місцях – це єдиний спосіб бачити реальну картину й оперативно реагувати… Разом інвестуємо в майбутнє наших дітей», – прокоментував Юрій Гузинець.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼