На Берегівщині під час літнього відпочинку п’ятьом підліткам знадобилася медична допомога. Бригада екстреної медичної допомоги виїхала на виклик до групи дітей, які перебували на відпочинку в Закарпатті.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
До Берегівської районної лікарні госпіталізували п’ятьох дітей віком 14–15 років із попереднім діагнозом — функціональний розлад травлення. Допомогу надавала бригада екстреної медичної допомоги №601, зокрема парамедикиня Олена Довгінка.
Медики нагадують, що влітку значно зростає ризик кишкових інфекцій. Спека сприяє швидкому псуванню продуктів, особливо тих, що зберігаються без холодильника. Потенційно небезпечними можуть бути молочні продукти, ковбасні вироби, яйця, готові страви та кремові десерти.
Батьків і супроводжуючих закликають уважно стежити за якістю їжі, умовами її зберігання, безпечністю питної води та самопочуттям дітей. У разі появи болю в животі, нудоти, блювання, діареї, слабкості або підвищення температури слід негайно звернутися по медичну допомогу.










Залиште коментар
Розгорнути ▼