У селі Лопушне на Міжгірщині бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до 21-річного чоловіка, який постраждав від укусу змії.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
За попередньою інформацією, хлопець перебував на подвір’ї біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього. Унаслідок цього змія вкусила його в праву ногу.
Медики надали постраждалому необхідну допомогу на місці та госпіталізували до Міжгірської районної лікарні.
Медики нагадують, що в теплу пору року змії можуть траплятися не лише в лісі, а й на приватних подвір’ях, у високій траві, біля господарських споруд, дровітень чи альтанок. У разі укусу не можна розрізати або припікати рану чи намагатися висмоктати отруту. Потрібно знерухомити уражену кінцівку, пити достатньо води та якомога швидше звернутися за медичною допомогою або викликати «103».
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼