В Ужгороді та Сваляві рятувальники облаштували водяні рамки для порятунку від спеки

Спекотна погода продовжує випробовувати закарпатців високими температурами. Щоб допомогти мешканцям і гостям області легше переносити спеку, рятувальники встановили спеціальні охолоджувальні рамки-оприскувачі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ДСНС у Закарпатській області.

Освіжитися можна, просто пройшовши крізь водяний розпил. Таку практику закарпатські надзвичайники застосовують уже не перший рік.

Наразі охолоджувальні рамки працюють за такими адресами:

  • Ужгород – набережна Незалежності;
  • Ужгород – площа Поштова;
  • Свалява – вул. Головна.

Рятувальники також нагадують: у спекотні дні необхідно пити достатньо води, носити світлий одяг, уникати тривалого перебування під прямими сонячними променями та в жодному разі не залишати дітей і тварин у зачинених автомобілях.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток