Спекотна погода продовжує випробовувати закарпатців високими температурами. Щоб допомогти мешканцям і гостям області легше переносити спеку, рятувальники встановили спеціальні охолоджувальні рамки-оприскувачі.
Про це повідомили на Facebook-сторінці ДСНС у Закарпатській області.
Освіжитися можна, просто пройшовши крізь водяний розпил. Таку практику закарпатські надзвичайники застосовують уже не перший рік.

Наразі охолоджувальні рамки працюють за такими адресами:
- Ужгород – набережна Незалежності;
- Ужгород – площа Поштова;
- Свалява – вул. Головна.
Рятувальники також нагадують: у спекотні дні необхідно пити достатньо води, носити світлий одяг, уникати тривалого перебування під прямими сонячними променями та в жодному разі не залишати дітей і тварин у зачинених автомобілях.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼