25 червня вранці під час несення служби патрульні Закарпаття на дорожній станції виявили загоряння автобуса, який перевозив пасажирів.
Про це інформує Патрульна поліція Закарпатської області.
Інспектори оперативно евакуювали всіх людей у безпечне місце та розпочали локалізацію пожежі, стримуючи поширення вогню до прибуття підрозділів ДСНС України.
Завдяки злагодженим діям поліцейських і рятувальників пожежу вдалося повністю ліквідувати. Постраждалих немає.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼