На Закарпатті 9 закладів освіти отримають фінансування на облаштування сучасних освітніх просторів. Загальний обсяг цільової субвенції для області становить 41 млн 315 тис. грн.
Про це повідомляє Мирослав Білецький – голова Закарпатської ОДА/ОВА.
Йдеться про школи, які з 2027 року стануть академічними ліцеями. Кошти спрямують на створення сучасних лабораторій природничих наук, STEM-просторів та оновлення навчальних кабінетів.
Фінансування отримають: Вишківський ліцей №1, Воловецький ліцей, Білківський ліцей, Рахівський ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1, ліцей імені Героїв 68-го батальйону (м. Перечин), Ільницький ЗЗСО І–ІІІ ступенів, Кушницький ліцей, Берегівський ліцей імені Лайоша Кошута та Ужгородський ліцей №15.
Громади зможуть закупити сучасне обладнання, мультимедійні засоби та меблі. Нові освітні простори мають забезпечити навчання через практику, дослідження та впровадження сучасних методик.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼