У Мукачеві вшанували Конституцію України та пам’ять захисників держави

У Мукачеві в меморіальному парку на вулиці Духновича відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України та 30-ї річниці ухвалення Основного Закону держави.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

У заході взяли участь представники міської влади, силових структур, освітньої та культурної сфер, а також громадськість.

Початок урочистостей супроводжувався загальнонаціональною хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять полеглих захисників і захисниць, а також мирних жителів, які загинули внаслідок війни.

До пам’ятника «Всім тим, хто в різні часи боронив рідне місто, край та країну» поклали квіти та запалені лампадки. Також учасники заходу вшанували Августина Волошина та Михайла Грушевського, поклавши вінки до меморіальних дощок.

Учасники наголосили, що сьогодні українські військові продовжують захищати незалежність держави, її демократичні цінності та конституційний лад.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток