🌞 Фотоконкурс «Я і літо» від медіа «Банош» триває!
Ми вже почали публікувати конкурсні світлини наших учасників! ❤️
Запрошуємо всіх охочих поділитися своїми найкращими літніми світлинами. Це може бути відпочинок на природі, біля водойми, у горах, сімейні пригоди, активне дозвілля чи будь-який інший момент, який для вас уособлює літо.
Додати фото для участі у фотоконкурсі можна за посиланням.
Нові учасники конкурсу:



🎁 Переможці отримають подарунки від медіа «Банош»!
Не втрачайте шанс поділитися своїми літніми спогадами, проявити творчість та отримати приємні призи.
📷 Долучайтеся до фотоконкурсу «Я і літо» — нехай саме ваша світлина стане переможцем!
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼