Фотоконкурс «Я і літо» триває: нові учасники

🌞 Фотоконкурс «Я і літо» від медіа «Банош» триває!

Ми вже почали публікувати конкурсні світлини наших учасників! ❤️

Запрошуємо всіх охочих поділитися своїми найкращими літніми світлинами. Це може бути відпочинок на природі, біля водойми, у горах, сімейні пригоди, активне дозвілля чи будь-який інший момент, який для вас уособлює літо.

Додати фото для участі у фотоконкурсі можна за посиланням.

Нові учасники конкурсу:

Фото від Тетяни
Вʼячеслав
Катерина

🎁 Переможці отримають подарунки від медіа «Банош»!

Не втрачайте шанс поділитися своїми літніми спогадами, проявити творчість та отримати приємні призи.

📷 Долучайтеся до фотоконкурсу «Я і літо» — нехай саме ваша світлина стане переможцем!

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток