В Ужгороді підписали меморандум про модернізацію водоканалу та комунальної інфраструктури

В Ужгородській міській раді підписали Меморандум про співпрацю між Громадською спілкою «Альянс сталого розвитку України», Ужгородською міською радою та КП «Водоканал м. Ужгород».

Про це повідомляє Ужгородська міська рада. 

Документ передбачає об’єднання зусиль сторін для реалізації проєктів із модернізації комунальної інфраструктури, впровадження енергоефективних та екологічних рішень, а також залучення інвестицій і міжнародної технічної допомоги.

Меморандум підписали голова правління ГС «Альянс сталого розвитку України» Олександр Нефьодов, міський голова Богдан Андріїв та директор КП «Водоканал м. Ужгород» Станіслав Карташов.

Одним із головних напрямів співпраці стане підготовка та подання спільних проєктів до програм ООН, міжнародних організацій і донорських фондів для залучення фінансування на розвиток Ужгородської громади.

Особливу увагу планують приділити модернізації міського водоканалу, підвищенню енергоефективності підприємства та розвитку об’єктів критичної інфраструктури, зокрема систем водопостачання і водовідведення. Співпраця також охоплюватиме обмін експертним досвідом, підготовку інфраструктурних рішень і пошук нових грантових та інвестиційних можливостей.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток