В Ужгородському замку відзначили найкращих випускників міста

25 червня у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького, у внутрішньому дворику Ужгородського замкового палацу, відбулося міське свято нагородження кращих випускників закладів освіти Ужгорода.

Про це повідомляє Ужгородський замок, Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького.

Урочистий захід пройшов за підтримки Закарпатської обласної ради, Департаменту культури Закарпатської ОВА та Управління освіти Ужгородської міської ради. Представники цих структур були присутні на святкуванні.

Цього дня замковий двір наповнився атмосферою радості та гордості. На подію зібралися випускники, їхні батьки, педагоги, друзі та гості. Особливу увагу привертали щасливі емоції молоді та підтримка рідних і вчителів.

Випускникам побажали впевненого старту в доросле життя, нових досягнень, можливостей і реалізації мрій.

Захід підготувала ст. науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи Неллі Гасинець.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток