люди, будівля, нагороди, подія

На Закарпатті нагородили працівників митниці з нагоди професійного свята

З нагоди Дня митника України та 35-ї річниці створення митної системи незалежної України на Закарпатській митниці відбулися урочистості, під час яких відзначили працівників за професіоналізм і сумлінну службу.

Про це повідомляє Ужгородська міська рада. 

Із професійним святом колектив привітали представники Закарпатської ОВА, облради, Ужгородської міської ради, а також керівники правоохоронних і силових структур області.

Начальник Закарпатської митниці Ілля Ніжніков подякував колегам за відданість справі та вагомий внесок у зміцнення економічної безпеки держави. Особливі слова вдячності прозвучали на адресу працівників митниці, які нині боронять Україну на фронті.

Під час заходу кращих співробітників нагородили відомчими відзнаками, грамотами та подяками, а окремим достроково присвоїли чергові спеціальні звання за високі професійні досягнення.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток