В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги врятувала 38-річну жінку, у якої раптово сталася зупинка кровообігу.
Про це повідомляє 103 Закарпаття.
Медики, прибувши на виклик, негайно розпочали серцево-легеневу реанімацію. Під час надання допомоги стан пацієнтки неодноразово змінювався: після відновлення кровообігу знову наставала його зупинка.
Реанімаційні заходи тривали як на місці події, так і під час транспортування до медичного закладу. Завдяки злагодженим діям бригади жінку вдалося доставити до лікарні.
У медзакладі пацієнтку стабілізували, заінтубували та підключили до апарата штучної вентиляції легень. Наразі вона перебуває у стабільному важкому стані.
Нагадаємо, 13 червня у селищі Воловець бригада екстреної медичної допомоги успішно реанімувала чоловіка, у якого сталася зупинка серця.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼