швидка допомога

Ужгородські медики врятували 38-річну жінку після раптової зупинки серця

В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги врятувала 38-річну жінку, у якої раптово сталася зупинка кровообігу.

Про це повідомляє 103 Закарпаття.

Медики, прибувши на виклик, негайно розпочали серцево-легеневу реанімацію. Під час надання допомоги стан пацієнтки неодноразово змінювався: після відновлення кровообігу знову наставала його зупинка.

Реанімаційні заходи тривали як на місці події, так і під час транспортування до медичного закладу. Завдяки злагодженим діям бригади жінку вдалося доставити до лікарні.

У медзакладі пацієнтку стабілізували, заінтубували та підключили до апарата штучної вентиляції легень. Наразі вона перебуває у стабільному важкому стані.

Нагадаємо, 13 червня у селищі Воловець бригада екстреної медичної допомоги успішно реанімувала чоловіка, у якого сталася зупинка серця.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток