В Ужгороді патрульні поліцейські повернули додому 9-річного хлопчика, якого виявили без супроводу дорослих.
Про це інформує Патрульна поліція Закарпатської області.
Повідомлення про дитину, яка перебувала сама на вулиці Минайській, правоохоронці отримали ввечері. Прибувши на місце, інспектори поспілкувалися із заявником, який помітив хлопчика та повідомив про ситуацію.
Надалі дитину доставили до районного управління поліції. Згодом по хлопчика прийшла його мати.
На жінку патрульні склали адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП — невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.
У поліції закликають батьків уважно стежити за місцем перебування дітей та дбати про їхню безпеку.
Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток










Залиште коментар
Розгорнути ▼