Перші учаснки фотоконкурсу «Я і літо» від медіа «Банош»

Медіа «Банош» запрошує всіх охочих долучитися до фотоконкурсу «Я і літо» та поділитися своїми найяскравішими літніми спогадами.

Надсилайте фото, які передають настрій цього сезону — тепло, свободу, природу та щасливі миті життя.

Перші учаснки:

Олександра
Аннушка
Nikita
Фото від Наталії
Ярослава

Для участі потрібно: