Медіа «Банош» запрошує всіх охочих долучитися до фотоконкурсу «Я і літо» та поділитися своїми найяскравішими літніми спогадами.
Надсилайте фото, які передають настрій цього сезону — тепло, свободу, природу та щасливі миті життя.
Перші учаснки:





Для участі потрібно:
- Надіслати одне фото, на якому ви зображені разом із вашим літом — на відпочинку, у подорожі, в горах, на природі чи просто у щасливу мить.
- Написати ваш вік та Ім’я та номер телефону
- Бути підписником сторінки «Банош» у телеграм










Залиште коментар
Розгорнути ▼