На Рахівщині медики пів кілометра несли на ношах травмовану жінку через бездоріжжя

У селі Верхнє Водяне на Рахівщині бригада екстреної медичної допомоги сьогодні рятувала 64-річну жінку, яка травмувала ногу.

Про це повідомляє 103 Закарпаття

Через складні погодні умови та бездоріжжя автомобіль швидкої не зміг дістатися до місця виклику. Медики взяли необхідне обладнання та вирушили до пацієнтки пішки вузькою лісовою стежкою.

Після огляду і надання необхідної допомоги жінку транспортували на ношах приблизно 400–500 метрів до автомобіля екстреної медичної допомоги.

Попри складний рельєф місцевості та значне фізичне навантаження, бригада успішно виконала свою роботу й госпіталізувала пацієнтку до Рахівської районної лікарні.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток