У Карпатах врятували двох осиротілих ведмежат: малюків передали до «Синевиру»

У гірській місцевості двоє місцевих жителів, Роман та Аня, під час прогулянки лісом виявили двох маленьких ведмежат, які сиділи на дереві та жалібно пищали. Розуміючи, що поруч може перебувати ведмедиця, подружжя не стало наближатися й залишило місце.

Про це повідомили на Facebook-сторінці парку «Синевир».

Наступні два дні Роман повертався, щоб перевірити стан тварин. Матір так і не з’явилася, а знесилені й голодні ведмежата залишалися самі. Усвідомивши, що без допомоги вони можуть загинути, чоловік забрав малюків, нагодував їх та звернувся до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир».

Фахівці центру оперативно організували перевезення тварин. За словами ветеринарного лікаря Юрія Маслея, після транспортування стан ведмежат залишається стабільним, хоча через зміну обстановки вони перебувають у стресі.

Попереду на ведмежат чекає адаптація, належний догляд і реабілітація. Завдяки небайдужості Романа та Ані вдалося врятувати життя двох диких тварин.

Підписуйтесь на нас у соцмережах: Фейсбук/Телеграм/Інстаграм/Тік-ток