Упродовж перших п’яти місяців 2026 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 14,7 мільйона гривень туристичного збору. Це на 4,1 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомили на сайті ГУ Державної податкової служби у Закарпатській області.
За даними відомства, найбільше коштів від туристичного збору отримали такі громади регіону:
- Полянська — 2 млн 982 тис. грн;
- Ужгородська — 2 млн 797 тис. грн;
- Косоньська — 1 млн 117 тис. грн;
- Баранинська — 868 тисяч гривень.
Підписуйтеся на “Банош” медіа Закарпаття: Instagram | Telegram










Залиште коментар
Розгорнути ▼