Понад 100 учасників: у Мукачеві провели ранкову йогу в Центральному парку

Мукачівська молодіжна рада організувала ранкову йогу в Центральному парку з нагоди Міжнародного дня йоги.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

До події долучилися понад 100 учасників. Ранок розпочався з практик руху та дихання, спілкування та розмов про важливість здорового способу життя. Учасники також мали можливість відпочити в неформальній атмосфері та скуштувати чай.

Організатори подякували всім, хто приєднався до ініціативи, а також тим, хто допоміг у її проведенні та створенні простору для відпочинку й позитивних емоцій.

Підписуйтеся на “Банош” медіа Закарпаття: Instagram | Telegram